Главная » Дивани кутові

Показано 1–24 з 208

Кутові дивани, які Ви можете купити в супермаркеті диванів Relax Studio – це справді особлива пропозиція про яку варто розповісти детальніше.

Особливий дизайн

Коли ми обираємо меблі для нашого асортименту ми керуємося декількома правилами. Цікавий та оригінальний дизайн – це не найголовніший, проте перший критерій відбору. Кутові дивани представлені у наших салонах відрізняються новітнім дизайном, цікавими, незвичними деталями оздоблення та тканинами оббивки. В нас завжди можна купити щось оригінальне і не таке як в усіх.

Кутові дивани з додатковим функціоналом

М’які меблі в нашому інтернет-магазині відрізняється особливими функціональними можливостями. Зокрема, переважна більшість диванів оснащено механізмами розкладання для сну, контейнерами для зберігання білизни та навіть секціями з підстаканниками та баром. Поряд з цими, вже популярними функціями, наші меблі мають деякі особливості – механізми реклайнер з електричним приводом, електричні розкладні механізми для сну, порти USB-для зарядки гаджетів та інші додаткові опції.

Кутові дивани можна купити у стандартній конфігурації, а також підібрати саме те, що потрібно для Вашого дому.

Кутові дивани за доступними цінами

Формуючи асортимент ми завжди намагаємося зробити меблі доступнішими. Власний імпорт та налагоджені партнерські стосунки дають нам можливість утримувати ціни на конкурентному рівні. В нас Ви завжди зможете купити кутові дивани та комплекти м’яких меблів за акційними знижками. Варто звернути увагу на спеціальні ціни на куточки та дивани, виготовлені в акційних тканинах. Це особлива пропозиція від виробників, яка дає можливість суттєвої економії.