Головна » Дивани прямі

Показано 1–18 з 75

Про дивани, які Ви можете купити в нашому інтернет-магазині relaxstudio.com.ua, Київ, Україна
Асортимент надзвичайно широкий і складається з різних конструкцій, які поділені на окремі підгрупи.

Стаціонарні дивани

До цієї групи входять дивани без будь-якого додаткового функціоналу. Слід зауважити, що відсутність додаткових механізмім та опцій не є недоліком. Найчастіше диван потрібен лише для того, щоб у ньому комфортно сидіти. Насправді, це стосується більшості випадків. Додатковий функціонал замовляється “про всяк випадок”, і майже ніколи не використовується. Слід декілька разів подумати, чи потрібно витрачати додаткові кошти на те, що ніколи не знадобиться. Відсутність механізмім суттєво здешевшує диван, та робить його міцнішим та легшим. Як правило без механізмів – диван комфортніший.

Дивани з механізмом для сну

Функція сну, або як її ще називають “розкладка для сну” – одна з найпопулярніших опцій при замовленні дивану. У більшості випадків, розкладний механізм, який формує спальне місце, замовляється про всяк випадок, і використовується як додаткове спальне місце для гостей. Однак, сучасні механізми забезпечують досить пристойний рівень комфорту і це дозволяє його використання для щоденного сну. У будь-якому випадку, варто особисто переконатися у тому, як саме розкладається механізм, та якого розміру спальне місце. Асортимент диванів з розкладкою у нашому інтернет-магазині відрізняється широкою пропозицією механізмів з електричним приводом. Такий спосіб розкладання дуже зручний, а механізми відрізняються надійністю.

Дивани з електричними реклайнерами

Функція розкладання для відпочинку “напівлежачи” отримала велику популярність на ринку. Механічний реклайнер вже отримав широке розповсюдження. Але дивани які пропонує наш інтернет-магазин, у більшості обладнані електричними реклайнерами. Вони значно зручніші у використанні і не потребують жодних зусиль для розкладання. Механізм приводиться в дію натискуванням кнопки.