RELAX-STUDIO

Новые идеи и стремление создать что-то лучше и совершеннее ...

Проект Relax-Studio — це супермаркет диванів. Ми підбираємо та імпортуємо меблі на український ринок вже багато років і, є гуртовим постачальником цих товарів для партнерських салонів в Україні.
Багаторічний досвід роботи на ринку підказав нам ідею для нового проекту — зібрати під одним дахом сучасні та модні меблі від найкращих виробників.

Ця фраза здається затертою та занадто пафосною, але насправді, ми наповнили її реальним змістом. Потужна колекція з яскравих лідерів не може бути слабкою, а наша пропозиція складається лише з моделей, які завоювали ринки Європи та США.

Важливо зауважити, що мова йде не про преміум-сегмент. Меблі, які ми імпортуємо доступні для широкого загалу і продаються за ціною, яка дозволяє сміливо конкурувати з українськими виробниками.

Крім того, ми маємо унікальну пропозицію м’яких меблів з розширеними функціональними можливостями — електричні реклайнери, розкладні механізми з електро-приводом, поворотні крісла, підголівники, що регулюються і ще багато цікавих функцій.
На сьогоднішній день ми підтримуємо досить велику складську програму, і маємо достатньо можливостей для імпорту меблів на замовлення у найкоротші терміни.

Команда Relax-Studio

Мы превращаем идеи в реальность

Одного разу ми вирішили що наша пропозиція має бути кращою. Кращою ніж інші на ринку. Кращою ніж наша, яка була до того. Ми зрозуміли що попит на модні меблі буде завжди і пропозиція таких товарів має бути не лише у преміум-сегменті. І тоді ми створили супермаркет диванів.

З того часу ми у постійному пошуку. Находимо найкраще, привозимо швидко і пишаємося своїм асортиментом.

НАШИ САЛОНЫ

ТЦ АРАКС

Кільцева дорога, 110
Київ, ТЦ Аракс

ТЦ АРАКС

м. Київ, Києво-Святошинський район, с.Ходосівка
Новообухівське шосе, 25 км.

О нас » 1