Умови використання

Використання сайту

Інформація розміщена на Сайті relaxstudio.com.ua (далі «Relax-Studio») призначена для перегляду і завантаження при використанні виключно в особистих цілях, заборонено комерційне або будь-яке інше використання контенту (фото, логотип компанії, зображення, символи, описи і т. д.) на інших ресурсах.

Інформація на Сайті Relax-Studio захищена законом про авторське право та іншими законами про захист прав власності, законом про використання торговельної марки та інших нормативно-правових документах. Сайт компанії є платформою для розміщення інформації щодо товарів, послуг та іншої інформації. Відповідальність за розміщення інформації на сайті несе Адміністрація сайту або інша юридична особа або фізична особа-підприємець, якому Адміністрація надала дозвіл на це розміщення.

Відмова від відповідальності

Матеріали та послуги Сайту надаються в он-лайн режимі. Інформація на Сайті постійно оновлюється і в будь-який момент інформація може стати застарілою. Relax-Studio не гарантує точності і всієї повноти інформації про товар, виробників, терміни доставки і виготовлення товарів, ціни, послуги, акції які надаються на цьому Сайті.
Relax-Studio в будь-який час без повідомлення може змінювати ціни, інформацію про товари та послуги, що надаються на Сайті. Relax-Studio не несе відповідальності за будь-який збиток виник внаслідок використання, неможливості використання або результатів використання цього Сайту.

Реєстрація на сайті

При реєстрації на Сайті та оформленні замовлень ви погоджуєтеся надати достовірну і точну інформацію про себе і свої контактні дані. Адміністрація Сайту з повагою і відповідальністю ставиться до конфіденційної інформації будь-якої особи, яка стала відвідувачем Сайту. Приймаючи цю угоду, Користувач дає згоду на збір і використання певної інформації про Користувача відповідно до положень Закону України «Про захист персональних даних» і політикою Адміністрації Сайту із захисту персональних даних. Крім того, Користувач погоджується з тим, що Адміністрація Сайту може збирати, використовувати, передавати, обробляти і підтримувати інформацію, пов’язану з аккаунтом Користувача, з метою надання відповідних послуг.
У результаті реєстрації ви отримуєте логін і пароль, за безпеку яких ви несете відповідальність. Ви також несете відповідальність за всі дії під вашим логіном і паролем на Сайті. У разі втрати реєстраційних даних ви зобов’язуєтеся повідомити про це нам.
Relax-Studio залишає за собою право розсилки акційних пропозицій на вашу електронну адресу і телефон, зазначені в замовленні. Якщо ви не хочете отримувати інформативні смс і електронні листи про наші акції, зателефонуйте за будь-яким вказаним номером телефону і відмовтеся, або надішліть лист з відмовою від розсилки на пошту: relaxstudio.mebel@gmail.com.
При відмові ми зобов’язуємося виключити вашу адресу з смс-розсилки і email-розсилки.

Зворотній зв’язок та коментарі

Звертаючись до нас або залишаючи коментарі на Сайті, ви несете відповідальність, що дане повідомлення не є незаконним, шкідливим, загрозливим, наклепницьким, ображає моральність, порушує авторські права, пропагує ненависть і / або дискримінацію людей за расовою, етнічною, статевою, релігійною, соціальною ознаками, містить образи на адресу конкретних осіб або організацій, а також яким або іншим чином порушує чинне законодавство України.
Ви погоджуєтесь, що будь-яке ваше повідомлення, «RELAX-STUDIO» може видаляти без вашого на те згоди, а також безоплатно використовувати на свій розсуд.
«RELAX-STUDIO» не несе відповідальності за будь-яку інформацію розміщену користувачами Сайту.

Увага! Перед переглядом цього Сайту уважно прочитайте дані умови. Якщо ви не згодні з цими умовами, не використовуйте цей Сайт.